Aktuality

Zveřejněno 16. 10. 2023

Pecky v Cristalu

Čekají nás čtyři muzikou našlapené večery. Přijdete taky?

Do konce roku se v Rosicích odehrají koncerty několika zvučných hudebních jmen. Na všechny se můžete těšit v KD Cristal a my vás na ně srdečně zveme!

Určitě si z nich vyberete ten svůj. Nebo svoje. Mrkněte dolů na přehled a určitě si včas kupte lístky!

Aleš Brichta & Alkehol & Hattrick (21. října)

Projekt Hattrick vznikl v roce 1999 a založili ho Aleš Brichta, Ota Hereš a Petr Kuna Buneš. Je to pojato, jako hudební projekt , který se textově zaměřil na sportovní tématiku, hlavně fotbal a hokej. Vznikla tak celá řada hitů, jako „Nechte vlajky vlát a Modrá -bílá-červená“. Živě tento projekt nikdy nekoncertoval, takže se jedná o koncertní premiéru.

LÍSTKY KOUPÍTE TADY

Mňága a Žďorp (10. listopadu)

Kapela z Valašského Meziříčí působící na české hudební scéně od roku 1983 vznikala pod vedením zpěváka a kytaristy Petra Fialy. Trvalo osm let, než vyplula z Moravy nenápadná nahrávka „Made In Valmez" od skupiny s podivným názvem, jež v sobě mísila kouzelnou poetiku všednosti a zdravé lidskosti. Do povědomí se kapela zapsala hity jako Hodinový hotel, Písnička pro tebe nebo Klec v kleci. Od té doby uplynula řada let, během kterých kapela vydala 16 desek hořkosladkých songů nezaměnitelného rukopisu.

LÍSTKY KOUPÍTE TADY

Ektor (11. listopadu)

Harlej (15. prosince)

Kapela Harlej vznikla v roce 1994 a do součastné doby vydala nespočet alb. Je představitelem hudebního stylu crazy-rock, který vyniká též velmi živou rytmikou spolu s důmyslnými, někdy opravdu "crazy" texty.

LÍSTKY KOUPÍTE TADY

ZPĚT NA AKTUALITY

KAM DÁL?

MĚSTO